Přihlášení uživatele

Jak vybudovat stálou klientelu

Pracujete ve službách jako kosmetičky, maséři, kadeřnice, sportovní trenéři, prodejci nebo prostě pracujete s lidmi a máte zájem zkvalitnit svojí prodejní komunikaci? Stává se Vám, že k Vám přijde nový zákazník, ale už se nevrátí? Máte malou klientelu a chtěli byste přitáhnout více lidí? Chtěli byste se naučit, jak postupovat, aby Váš zákazník byl spokojený a rád se k Vám vracel? Tak právě pro Vás jsme připravili workshop, na kterém se naučíte, jak vybudovat stálou klientelu. Stačí kliknout na tlačítko „Přihlásit se“ a vybrat si termín, na který se chcete přihlásit.

Číst dál: Jak vybudovat stálou klientelu

Jak účinně propagovat svoje služby

Chtěli byste přilákat více zákazníků a nevíte jak na to? Nevíte, kde umístit reklamu tak, aby vás stála co nejméně a byla co nejúčinnější? Váháte kolik peněz dát na propagaci své služby? Neumíte připravit lákavou prodejní nabídku a chcete se to naučit? Nejste si jisti, jestli jste zvolili správnou cenu své služby?

Právě pro Vás jsme připravili workshop, na kterém se naučíte, jak účinně propagovat své služby.

Číst dál: Jak účinně propagovat svoje služby

Určování cílů. Tvoření vision boardu.

Začínáte podnikat nebo jste se ve Vašem podnikání ocitli ve slepé uličce? Potřebujete se na chvilku zastavit a ujasnit si, kam se ubírá Vaše podnikání? Nedaří se Vám naplňovat Vaše cíle a potřebovali byste se na vše podívat s odstupem a nadhledem?

Číst dál: Určování cílů. Tvoření vision boardu.

Jak využít internet pro úspěch ve svém podnikání

Chtěli byste rozvíjet svoje podnikání pomocí internetu a nevíte, jak na to? Máte hotové webové stránky, ale žádný zákazník jejich prostřednictvím do Vaší provozovny nepřijde? Investujete peníze do bannerů a PPC reklamy bez efektu? Potkali jste se s výrazy jako SEO, blog, E-book a chtěli byste se o nich dozvědět více?

Číst dál: Jak využít internet pro úspěch ve svém podnikání